PERDE KARTERI, 20 vjet lider në Shqipëri!

Perde të të gjitha modeleve dhe dimensioneve të kombinuara me larmishmërine e kornizave metlike,druri apo dhe swarovski si dhe shumëllojshmëri grilash te brendshme druri,veneciane,vertikale,rrolera.

Cilësia!

LIDER NE CILESI

Rendesia e cilesise eshte numer nje ne produktet e PERDE KARTERI. Bashkepunimi me firmat me te njohura ne europe, garanton cilesine maksimale per punimet tona.

Dizajni!

PRODUKTI I ENDRAVE TUAJA

Ne disponojme arkitektet tane ,te cilet fale eksperiences e mundesise qe i dhuron nje larmi e jashtzakonshme e modeleve tona ju garanton produktin e enderruar.

Ku ndodhemi!

SHOWROOM KARTERI

Na gjeni ne dy showroome ne tirane ku keni mundesi te shikoni dhe kataloget e modelet me te fundit. Drejtohuni tek Komuna e Parisit shi dhe ne Myslym Shyri!

Eksperienca?

“PERDE KARTERI” prej 20 vitesh ushtron aktivitetin ne sektorin e arredimit të shtepive, hoteleve, bareve, restoranteve me:

  • Perde
  • Korniza
  • Tapiceri
  • Grila të brendshme

Arsyeja e thjeshtë pse të zgjidhni ’PERDE KARTERI’

0

Klientë të kënaqur

0

Vite Eksperience

0

Modele Perdesh

0

Dizajne Tekstilesh

0

Cilesi

Blogu jonë

18 Nov12:53pm

Si të dekorojmë shtëpinë për Krishtlindje

Si të dekorojmë shtëpinë për Krishtlindje: cilin dekorim Krishtlindjesh të zgjedhim për një dekor në një stil modern dhe tradicional. Ide dekorimi për tryezën e Krishtlindjeve, oxhakun, hyrjen e shtëpisë, shkallët, kuzhinën, dhomën e ndjenjes dhe çdo mjedis tjetër në[...]

Na ndiqni në Facebook


Bashkëpunim me firmat më të njohura!